Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
2. január 2019

Prvý januárový pracovný deň sa nesie v dvoch celkom odlišných energetických rovinách, z ktorých tou silnejšou je spojenie vibrácií Saturna a Slnka v Kozorožcovi. Táto konštelácia sa môže odzrkadliť rôznym spôsobom: počnúc zamyslením sa nad každým ďalším krokom, aby sme si boli istí, že je správny, až po najrôznejšie prekážky a obmedzenia, ktoré spomaľujú náš postup vpred.

Energia tej druhej roviny prichádza pár minút pred desiatou hodinou predpoludním, keď sa Luna presunie zo znamenia Škorpióna do optimistického Strelca, a vytvorí harmonické spojenie s Marsom. Ten sa už od Nového roku pohybuje vo svojom domovskom znamení Barana. Mars v Baranovi a Luna v Strelcovi nás povzbudzuje, aby sme svoj zrak zamerali na ešte vyššie ciele.

Tieto dve súbežne pôsobiace energetické roviny nás dostávajú do situácií plných vzájomne si protirečiacich pokynov. Tie nás súčasne odrádzajú i povzbudzujú až dovtedy, kým sa konečne rozhodneme začať konať.

Či sa rozhodneme prikloniť na jednu, alebo na druhú stranu, je len na nás. Tým šťastnejším sa možno podarí nájsť šikovné riešenie, ako skĺbiť obidve energie a smelo a odhodlane urobia dobre premyslené kroky správnym smerom.

Želám nám všetkým šťastný Nový rok a veľa šťastia po celý rok 2019 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality