Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
2. marec 2019

Začiatok víkendu s Lunou v Kozorožcovi vyzerá byť celkom v pohode a prináša len úplne bežné situácie, Luna počas dňa smeruje do harmonického postavenia s Merkúrom v znamení Rýb a naznačuje súlad medzi rozumom a citom. Sextil týchto dvoch astrologických prvkov sa uzatvorí až podvečer, pár minút pred šiestou.

O dve hodiny neskôr sa skrížia vibrácie Luny s Uránom, čo by sa mohlo odzrkadliť zmenami našej nálady. Je to však len krátkodobá záležitosť, ktorá sa stratí rovnako rýchlo, ako sa znenazdania zjavila.

Šesť minút po ôsmej večer prejde Luna z Kozorožca do znamenia Vodnára a necelú hodinu pred polnocou spojí svoje vibrácie s Venušou. Mohol by to byť celkom príjemný večer po pomerne pokojnom a málo zaujímavom sobotňajšom dni.

Skvelé je, že Slnko v znamení Rýb aj naďalej putuje s Marsom v Býkovi v harmonickom sextile, ktorý im vydrží až do 5.marca 2019. Po piatkovom večernom vstupe Venuše do znamenia Vodnára je práve teraz pomerne dobrý čas na začiatok nových aktivít, v ktorých je potrebný dostatok energie na dosiahnutie zamýšľaných zámerov.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Žiadne komplikované astrologické konštelácie teraz nie sú na programe, takže si vychutnajte sobotu podľa svojich vlastných predstáv 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!