Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
2. november 2018

Posledný deň aktuálneho týždňa odzrkadľuje zvláštnu energiu konštelácie, ktorú tvorí rozporuplné prepojenie vibrácií dvoch planét – Venuše a Chiróna. Obidve planéty sú teraz vo fáze svojho retrográdneho pohybu a ich energia smeruje do nášho vnútra.

Postavenie Venuše je napriek jej retrogradite silné, pretože teraz sa pohybuje vo svojom domovskom znamení. Chirón v znamení Rýb v spojení s Venušou naznačuje príležitosti pre pochopenie, porozumenie a prehodnotenie záležitostí, ktoré sa týkajú našich partnerských vzťahov.

Zaujímavá je synchronicita tejto konštelácie práve teraz, v deň sviatku Pamiatky zosnulých. Túto poznámku však teraz radšej ponechám bez ďalšieho komentára.

Lunárne konštelácie, ktoré nás sprevádzajú počas piatka sú celkovo harmonické. Luna ráno vstúpi do triezvo uvažujúceho znamenia Panny a vytvorí harmonické spojenie s Uránom v Býkovi, a neskôr popoludní aj ďalšiu harmonickú väzbu so Saturnom v znamení Kozorožca. Je to o prijatí toho, čo je nové, ale takým spôsobom, aby sme sa súčasne pokúsili zachovať aj to, čo sa osvedčilo v minulosti.

Pred poludním sa Luna ocitne v menej príjemnom postavení voči Merkúru v Strelcovi, čo by naznačovalo rozpor medzi tým, čo nám hovorí hlava a tým, ako to cítime vo svojom srdci. Tento stav sa však odzrkadlí len v našej nálade a odíde rovnako rýchlo, ako sa znenazdania ukázal.

Celkovo je piatok relatívne pokojným dňom, ktorý síce neprináša nič nové, zato však umožňuje venovať pozornosť tomu, ako vnímame to, na čom nám záleží. Či už sa to týka lásky, alebo partnerských vzťahov, piatok je dňom, kedy by sme sa mali zamyslieť nad tým, čo je podstatné.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd
www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062
– – – – –
Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality