Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
20. apríl 2019

Sobota prináša dve významné zmeny a s nimi aj novú kvalitu času. Päť minút pred jedenástou hodinou predpoludním Slnko vstúpi do pevného zemského znamenia Býka. Dá sa očakávať pokles nášho záujmu o to, aby sme začínali nové záležitosti. Namiesto toho budeme počas nasledujúcich tridsiatich dní sústrediť svoje sily na rast, rozvoj a upevnenie toho, čo už robíme.

Našej závislosti na vysokom tempe a adrenalínových situáciách, ktoré nás sprevádzali uplynulé štyri týždne, sa však nebudeme chcieť vzdať úplne, keď sa Venuša po šiestej hodine podvečer začne pohybovať ohnivým znamením Barana.

Popri týchto zmenách zaujímavú úlohu počas soboty zohráva spojenie vibrácií Merkúra s Chirónom. Táto dvojica prináša do nášho osobného sveta odpustenie a prijatie. Myslím si, že po piatkovom lunárnom Splne, plnom citeľného napätia a hustej atmosféry, je to pre mnohých nanajvýš aktuálna záležitosť.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Ostáva už len spomenúť Lunu, ktorá svoju prvú konšteláciu vytvorí až po pol deviatej večer, keď s Neptúnom v znamení Rýb uzavrie príjemný trigón. Luna v Škorpiónovi, v znamení transformácie, smrti nášho ega a znovuzrodenia, nám pripomína, aby sme sa pohli ďalej, keď sa zmenia naše pocity a nálady, spojené s doznievajúcimi energiami lunárneho Splnu.

Sobota je výrazne iná, než predchádzajúci deň. Tak ju pre seba využime tým najvhodnejším spôsobom 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality