Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
20. december 2018

Štvrtok je z astrologického hľadiska pozoruhodným dňom, pretože až do pol štvrtej popoludní sa bude Luna v znamení Býka pohybovať po prázdnej ceste – mimo kurzu – jalovým behom. Po celý ten čas bude týmto úsekom ekliptiky prechádzať Luna bez toho, aby uzavrela čo i len jedinú klasickú konšteláciu s niektorou z ostatných planét, ktoré súčasná astrológia berie do úvahy,

Pre nás to znamená, že je to vhodný deň na dokončenie a uzavretie tých záležitostí, ku ktorým sa už viac nebudeme chcieť vrátiť. Druhou stranou tej istej mince je odporúčanie, ktoré hovorí, že so začiatkom nových projektov by bolo vhodné počkať na okamih, keď Luna päť minút po pol štvrtej popoludní prekročí hranicu medzi znamením Býka a Blížencov.

Skúsenosti z praxe potvrdzujú, že ak sa rozbiehajú nové záležitosti v čase, keď je Luna mimo kurzu, zvyčajne neprinášajú očakávané výsledky.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


So vstupom Luny do znamenia Blížencov sa doterajšia pokojná energia zmení a prinesie do našej nálady oživenie, ale spolu s ním aj postupný nárast nervozity.

Počas celého dňa sa Slnko v Strelcovi dostáva do harmonickej pozície s Uránom v znamení Barana a dáva nám príležitosť pre nájdenie riešenia zložitých problémov. Ak si vieme niečo predstaviť, či skôr vidieť svojim vnútorným zrakom, je veľmi pravdepodobné, že to dokážeme aj uskutočniť bez vynaloženia veľkého úsilia.

Želám nám všetkým, aby sme štvrtkové pozitívne vibrácie využili tým najvhodnejším spôsobom 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email:drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!