Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
20. január 2019

Necelú pol minútu pre desiatou hodinou v nedeľu predpoludním sa rozlúči Slnko so znamením Kozorožca a vstúpi do vzdušného znamenia Vodnára. Toto pevné vzdušné znamenie je orientované na budúcnosť. Avšak my teraz začíname stále viac túžiť po nových podnetoch. Tie by nám umožnili vymaniť sa z každodenných rutinných povinností, plnenie ktorých od nás tak neoblomne vyžaduje znamenie Kozorožca s jeho vládcom Saturnom.

Luna počas nedele však ešte stále prebýva vo svojom domovskom znamení Raka a jej vibrácie sa v nás odzrkadľujú potrebou pocitu emocionálneho bezpečia, ktoré sa zvyčajne spája s rodinou, domovom, teda s našimi koreňmi.

Môže byť celkom zaujímavé sledovať, ako sa nám takéto súčasne pôsobiace, no zároveň aj vzájomne si protirečiace energie podarí skĺbiť. Najmä ak myšlienky už smerujeme k dobrodružnej budúcnosti, no nohami ešte stále trčíme v tom, čo nás spája s minulosťou 😉

Nedeľa počas predpoludnia môže ešte stále plynúť pomerne pokojne, popoludní sa nás však začne stále viac zmocňovať určitý vnútorný nepokoj. V jeho pozadí sú dve opozície Luny, prvá s Plutom o tretej popoludní, druhá s Merkúrom pre ôsmou hodinou večer.

Navyše po polnoci z nedele na pondelok sa Luna v senzitívnom znamení Raka dostane do kvadratúry s Uránom v netrpezlivom Baranovi. Čakajú nás teda intenzívne pocity, zvládnutie ktorých môže byť pre niektorých zaujímavou výzvou 😉

Aby toho azda nebolo málo, Venuša v znamení Strelca sa postupne dostáva do napätého postavenia s Neptúnom v znamení Rýb. Táto konštelácia naznačuje, že naša imaginácia, najmä ak ide o romantické fantázie, môže v mnohých rovinách výrazne prekonávať skutočnosť 😉

Nedeľa bude z astrologického hľadiska naozaj pestrá, komplikovaná a rozporuplná. Aký spôsobom sa naladíme na toto spektrum rôznorodých vibrácií, je však len na nás.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Želám nám všetkým deň plný pohody a mnoho zaujímavých podnetov v závere tretieho januárového týždňa 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech.

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality