Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
20. marec 2019

S astrologickými konšteláciami uprostred pracovného týždňa to vyzerá ako na poriadne rušnom letisku. Luna v precíznom znamení Panny od rána vytvára sled harmonických konštelácií, až na dve výnimky, keď sa dostane o pol desiatej do opozície s retrográdnym Merkúrom v Rybách a pred pol piatou popoludní ju trochu „ponaťahuje“ Jupiter zo znamenia Strelca.

Nič to však nemení na skutočnosti, že počas stredy nás čakajú situácie, v ktorých sa budeme vedieť pomerne dobre orientovať, pretože všetky významné lunárne konštelácie sa budú uzatvárať v zemských znameniach. Je všeobecne známe, že zemské znamenia požadujú jasné, jednoznačné a konkrétne výsledky.

Predpoludním o štvrť na desať vytvorí Luna trigón so Saturnom a pomôže nám sústrediť sa na naše úlohy. O tretej popoludní uzatvorí trigón s Plutom a Marsom, čím harmonicky zintenzívni vnímanie našich pocitov. Nakoniec desať minút pred pol piatou sa skrížia jej vibrácie s energiou dobromyseľného Jupitera. Táto lunárna konštelácia je v tento deň posledná, a napriek tomu, že Luna v Panne je povestná svojou skromnosťou a veľmi triezvou racionálnou povahou, Jupiter ju môže podnietiť k tomu, aby toho napríklad nasľubovala viac, než reálne dokáže splniť 🙂

Celým dňom nás sprevádzajú dve výrazné, harmonicky pôsobiace energie, ktoré sa vzájomne dopĺňajú: Mars v znamení Býka s Plutom v Kozorožcovi a Merkúr v Rybách so Saturnom. Je to o sústredení, zameraní sa na ciele a dosahovaní merateľných výsledkov.

Tu je treba povedať, že energie stredajších konštelácií sú harmonické, a tak nepodnecujú k aktivite. Trigóny a sextily patria k tým konšteláciám, ktorých potenciál je potrebné využiť a konať, inak prinášajú len sklon k nečinnosti.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad svojho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Takmer na úplnom konci dňa, jeden a pol minúty pred jedenástou hodinou v noci, vstúpi Slnko do ohnivého znamenia Barana a prinesie novú energiu. Na severnej pologuli je to okamih Jarnej rovnodennosti, ktorou sa začína nový astrologický rok.

Želám nám všetkým, nech stredu každý z nás využije tak efektívne, ako to naznačujú astrologické konštelácie 🙂

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!