Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
20. október 2018

Prvý deň víkendu sa nesie na pokojnejších vlnách, než posledné dni pracovného týždňa. Luna počas noci z piatka na sobotu prešla zo znamenia Vodnára do Rýb a hneď ráno sa dostane do harmonickej pozície so Saturnom v Kozorožcovi. Aj keď táto konštelácia nie je ani trochu romantická, jej vibrácie prispievajú k schopnosti sústrediť sa na tie najpodstatnejšie veci.

Výrazne romantickejšie sa prejavuje druhá konštelácia, v ktorej sa počas predpoludnia dostane Luna v Rybách do harmonického postavenia s Venušou v znamení Škorpióna. Lenže teraz je tu jeden háčik. Ten spočíva v tom, že retrográdna Venuša bude počas celého dňa v spojení s Plutom. A práve toto ich spojenie stojí v pozadí situácií, v ktorých sa doteraz naše skrývané a utajované city môžu stať hlavnou témou rozhovorov.

Pluto v tejto konštelácii pôsobí veľmi intenzívne a spôsob jeho prejavu môže byť v určitých okamihoch priam desivo naliehavý. Pluto zaradom odhaľuje všetky záležitosti minulosti i súčasnosti, ktoré by sme najradšej nechali aj naďalej schované rovnako pred nami samotnými, ako aj pred ostatnými.

Našťastie sa vibrácie Luny v znamení Rýb spájajú s Neptúnom, ktorý ako kúzelník máva svojím čarovným prútikom nad celou situáciou, aby týmto spôsobom prispel k jej upokojeniu. Podariť sa mu to naozaj môže, záleží v značnej miere na nás a či sa na energiu jeho vysokých vibrácií dokážeme naladiť.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Ako z astrologických konštelácií vyťažiť
pre seba len to najlepšie?
Kliknite sem, objednajte sa na konzultáciu a nájdete odpoveď.


Páčil sa Vám článok? Odporúčajte ho aj svojim priateľom!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!