Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
21. január 2019

Nový týždeň sa začína celkom razantne so zvýraznenými emóciami, ktoré nesú so sebou nepokoj a nervozitu. To všetko pretrváva od nedele. Ale pondelok s lunárnym Splnom v znamení Leva, spojeným s úplným zatmením Mesiaca tomu všetkému nasadí korunu.

Za posledné roky sme si o lunárnych fázach a cykloch už toho povedali toľko, že by bolo zbytočné opakovať staré známe interpretácie. Je však dobré vedieť, že spln v znamení Leva, spojený so zatmením Mesiaca je predsa len v niečom významnejší.

Určite sa pamätáte na úplné zatmenie Mesiaca z 27.júla 2018. Pred šiestimi mesiacmi vo večerných hodinách sme mali možnosť pozorovať toto nebeské divadlo.

Skúste si spomenúť, ako sa potom začali vyvíjať situácie vo vašom živote. Možno ste vtedy aj vy urobili určité rozhodnutia, ktoré vás počas ďalších dní, týždňov a mesiacov dostali tam, kde ste teraz.

Možno patríte k tým, u ktorých vtedy vyvrcholilo napätie z predchádzajúcich období a odzrkadlilo sa v tom, že ste sa vzopreli voči dominancii, alebo naopak voči povýšenej ľahostajnosti vášho manžela či partnera.

Azda všetci sme vtedy cítili, že spôsob života, aký sme viedli dovtedy, už dávno patrí na smetisko dejín. Vibrácie Lunárneho Splnu v rebelskom Vodnárovi sa odzrkadlili tým, že odštartoval ďalšiu etapu vývoja. U každého z nás však pre neho typickým spôsobom.

Nasledovalo obdobie retrogradity siedmych planét, ktoré v konečnom dôsledku viedli k ďalšiemu problematickému vývoju a zamysleniu sa nad tým, akú hodnotu má pre nás sloboda, samostatnosť a nezávislosť.

21.január 2019 so Splnom a zatmením Mesiaca prináša zvýraznenie tendencie predviesť sa, upútať na seba pozornosť, aby nás bolo vidieť. Dychtíme po uznaní, avšak so Slnkom v rezervovanom a emocionálne ľahostajnom Vodnárovi stojíme pred dilemou. Myslíme si, že vieme, čo chceme, ale potom zmeníme svoj názor, keď sa prchký Mars v ohnivom Baranovi dostane do kvadratúry s odmietavým pragmatickým Saturnom v znamení Kozorožca.

Namiesto hľadania jednoduchých odpovedí na naše otázky sa môžeme naučiť oveľa viac, ak budeme mať rešpekt pred svojimi pocitmi, ktoré nás teraz vedú do konfliktu. Veď predsa nie sme v pozícii veliteľa, ktorý musí operatívne prijímať rozhodnutia takmer hneď v tom istom okamihu, ako sa zmení pomer síl na bojisku.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Želám nám všetkým, aby sa nám podarilo úspešne zvládnuť aj takýto pomerne náročný začiatok nového týždňa 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality