Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
21. november 2018

Po polnoci z utorka na stredu sa Luna začne pohybovať v zemskom znamení Býka, ktoré Lune prospieva, pretože dáva stabilitu jej náladám. Hneď ráno sa Luna dostane do harmonickej pozície voči Marsu v znamení Rýb a necelú hodinu po poludní uzatvorí ďalšie harmonické spojenie so Saturnom v Kozorožcovi.

Zdalo by sa, že obidve spojenia Luny predznamenávajú pokojný deň. Či to tak naozaj bude, záleží len na nás. To preto, lebo okrem harmonických lunárnych konštelácií Luny v pragmatickom Býkovi sa počas celého dňa Slnko v znamení Škorpióna postupne dostáva do pozície, v ktorej sa jeho energia skríži s vibráciami Uránu v ohnivom Baranovi.

Výrazne to pripomína napríklad situáciu, keď sa pokúšame jemne vyladiť rozhlasovú stanicu, ktorej signál je najprv veľmi silný, ale stačí len veľmi málo, nepatrný pohyb, aby z maxima klesol kamsi celkom dostratena. Takáto situácia pomerne presne vystihuje odzrkadlenie konštelácie vytvorenej Slnkom a Uránom, ktorá stojí v pozadí nárastu nepokoja, či nejasných obáv z možného nebezpečenstva, akými nás neraz častuje naša intuícia. Všetko to môžeme vnímať ako niečo vzrušujúce a súčasne desivé.

Ak ste cítili vo svojom živote určité obmedzenia, alebo sa vás stále viac zmocňoval pocit stagnácie, teraz pravdepodobne začnete hľadať vzrušujúce situácie, v ktorých sa môžete prejaviť tvorivým spôsobom. Tento tlak na vykonanie zmien môže prísť od niekoho, kto má nad vami moc. Rovnako možné sú aj nečakané prekvapujúce udalosti, ktoré vás prinútia k tomu, aby ste zmenili svoju zabehanú rutinu, správanie, alebo plány.

Takéto situácie sú pravdepodobnejšie u tých, ktorí majú niektorú z osobných planét na posledných stupňoch znamenia Škorpióna alebo Barana.

Nech už prinesie streda akékoľvek okamihy, zvládnuť sa to všetko bude dať, ak aspoň mierne zvýšite mieru svojej tolerancie voči možným nepredvídateľným  udalostiam 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality