Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
21. október 2018

Nedeľa je z astrologického hľadiska nádherným, ba priam skvostným dňom, bez akýchkoľvek rušivých energií. Je tu čas súladu, čas vzájomného porozumenia. A tieto harmonické vibrácie sa odzrkadľujú rovnako v našej verbálnej komunikácii, keď svoje myšlienky dávame do slov, ako aj v porozumení na úplne inej úrovni, keď slová vlastne ani nie sú potrebné.

Prítomnosť piatich (resp. šiestich) planét v znameniach Škorpióna a Rýb vyjadruje kvalitu času, v ktorej opäť nadobudol prevahu živel vody. Vibrácie vodného živlu sú spojené s našimi pocitmi a emóciami, keď sa veľmi ľahko dokážeme vzájomne naladiť, ba dokonca priam empaticky vcítiť do našich partnerov. Samozrejme, každý podľa svojich vlastných dispozícií, ktoré sú naznačené jeho individuálnym osobným horoskopom.

Senzitívna Luna počas nedele pokračuje vo svojej púti intuitívnym znamením Rýb a uzatvára harmonické spojenia s Merkúrom v Škorpiónovi, o niečo neskôr aj s intenzívnym Plutom v pragmatickom znamení Kozorožca a nakoniec necelú hodinu po polnoci z nedele na pondelok sa Luna dostane do súladného postavenia ešte aj s veľkorysým optimistickým Jupiterom.

To všetko sú konštelácie s mimoriadne pozitívnou energiou, ktorá sa odzrkadľuje v priamej, ale pritom veľmi príjemnej komunikácii. Vieme presne vystihnúť podstatu toho, o čom hovoríme a dokážeme to vyjadriť jednoznačným, zrozumiteľným a súčasne aj pozitívnym spôsobom, ktorý nikoho nenechá ani na okamih zapochybovať o smere našich myšlienok a správnosti úsudku.

Popri tom všetkom sa Merkúr v Škorpiónovi dostáva do harmonického postavenia s Plutom v znamení Kozorožca, takže sa nám bude dariť mysľou ľahšie preniknúť aj to tých oblastí, ktoré vyžadujú pohľad pod povrch do vecí skrytých, možno tak trochu tajomných a pre niekoho aj záhadných. Veľmi dobrá konštelácia pre štúdium psychológie i astrológie, porozumeniu a pochopeniu vzájomných súvislostí.

Prajem nám všetkým, nech sa nám darí využiť priaznivé nedeľné konštelácie tým najlepším spôsobom.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality