Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
22. február 2019

Posledný pracovný deň aktuálneho týždňa s Lunou v diplomatických Váhach a Slnkom v znamení Rýb by mohol vytvoriť predpoklady pre pomerne pokojnú atmosféru. V piatok však Merkúr smeruje do kvadratúry s Jupiterom, ktorý len málokedy dokáže odhadnúť pravú mieru.

Energia Jupitera v tejto konštelácii sa môže odzrkadliť tendenciou k vytváraniu si veľkých nádejí do budúcnosti. Celkom určite by to mohli byť celkom dobré dva dni na plánovanie. Dôvodom k takejto úvahe je skutočnosť, že expanzívna energia Jupitera sa tu premieta do pozitívneho pohľadu na budúci vývoj a poskytuje naozaj široký záber, ktorému sa bežne hovorí „myslenie vo veľkom“.

Avšak súčasne s veľkorysými plánmi, alebo spôsobom akým odhadujeme našu aktuálnu pozíciu, bude dôležité zamerať sa na aj na menšie, a na prvý pohľad málo významné podrobnosti.

Druhou, odvrátenou stranou tejto pozitívnej konštelácie by mohla byť znížená schopnosť sústrediť sa, ktorá môže viesť k určitým chybám v úsudku alebo omylom.

Počas piatku sa postupne dostáva k slovu aj spojenie vibrácií Venuše s Plutom na 22.stupni znamenia Kozorožca, ktoré začalo pôsobiť už vo štvrtok a doznievať bude ešte aj v nedeľu. Konjunkcia zvodnej Venuše a mocného Pluta dramaticky zvyšuje našu potrebu lásky a prejavov vzájomnej náklonnosti.

V dňoch, keď pôsobí táto konštelácia, chceme zažiť pocit spolupatričnosti na oveľa hlbšej a intenzívnejšej úrovni. Táto naša naliehavá potreba však môže viesť aj k problémom, najmä ak ste single. Horoskop aktuálnych dní poukazuje aj na to, že môže tiež vniesť piesok do jemného súkolesia fungujúcich zdravých vzťahov. To však len vtedy, ak by ste sa uchýlili k použitiu nekalých praktík, akými sú manipulácia či citový nátlak, ktorých cieľom je získanie silnejšieho, dominantnejšieho postavenia v partnerskom vzťahu


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


V každom prípade možno povedať, že piatok celkovo vyznieva pozitívne a pri troche snahy môže všetkým priniesť pocit spokojnosti 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – – Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!