Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
22. október 2018

Nový kalendárny týždeň začína novým cyklom, keď Luna vstúpi do priekopníckeho znamenia Barana ráno o deviatej hodine. Luna v Baranovi prináša novú energiu a spolu s ňou kladie na nás požiadavku vymaniť sa z minulosti, ak máme v úmysle pustiť sa do nových projektov.

Lenže v pondelok sa Slnko vo Váhach dostane súčasne do dvoch nepríjemných väzieb s Chirónom a Neptúnom v znamení Rýb. A tak napriek novej energii, spojenej so vstupom Luny do znamenia Barana máme pred sebou pomerne náročnú úlohu, zorientovať sa v rýchlych zmenách.

Pomocnú ruku nám teraz podáva Merkúr, harmonicky podporovaný Plutom z pragmatického znamenia Kozorožca, ktorý nám ukazuje správnu cestu a umožňuje vidieť všetko to, čím sa nás snaží Neptún svojimi ilúziami zmiasť.

Podvečer o piatej sa Luna ocitne v napätej pozícii voči strohému prísnemu Saturnu v znamení Kozorožca a po tomto okamihu sa nám postupne začnú javiť veci v pozitívnejšom svetle.

Začiatok týždňa môže byť pomerne komplikovaný, ale napriek tomu zvládnuteľný. Prajem nám všetkým, nech sa dokážeme orientovať správne a nech nás naše rozhodnutia dovedú tam, kam sa dostať chceme 🙂

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!