Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
23. december 2018

Štvrtá decembrová nedeľa by sa dala nazvať skvostnou, ba priam magickou. A to aj napriek predpoludňajšej opozícii Luny so Saturnom medzi znamením Raka a Kozorožca. Tá by mohla stáť v pozadí pocitu, že máme ešte veľa úloh a povinností, ak chceme pripraviť všetko potrebné v zmysle vianočných tradícií.

Popoludní medzi štvrtou a piatou sa uzavrie jedna z najkrajších a najpriaznivejších konštelácií medzi Lunou v znamení Raka, Venušou v Škorpiónovi a Neptúnom v znamení Rýb. Je to harmonické prepojenie ženských prvkov v pasívnych znameniach, ktoré stojí v pozadí príjemných, romantických vibrácií plných vľúdnosti, lásky, porozumenia a ochoty navzájom si pomáhať.

Navyše počas celého dňa postupuje Slnko v Kozorožcovi do kreatívneho 72° kvintilu s Neptúnom v znamení Rýb a zvýrazňuje už aj tak vysoké vibrácie aktuálnych spirituálnych energií.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Nedeľný podvečer so silnou Lunou v znamení Raka nás tým najlepším spôsobom vedie domov, k našim rodinám a dáva tušiť, že vianočné sviatky by vždy mali byť predovšetkým o vzájomnej blízkosti a rodinnej súdržnosti.

Želám nám všetkým príjemnú nedeľu, plnú pohody a predsviatočnej atmosféry 🙂

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality