Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
23. február 2019

Začiatok víkendu prináša nárast intenzity našich pocitov, keď ešte stále pretrváva spojenie vibrácií Venuše a Pluta v znamení Kozorožca, o ktorých sme si povedali všetko podstatné v horoskope na piatok. Táto konštelácia sa uzatvára nadránom, pár minút pred piatou hodinou.

Počas dňa sa Luna v diplomatických Váhach bude postupne posúvať do opozície s Uránom, čo by sa mohlo v zvýšenej miere odzrkadliť našou náladovosťou, najmä v čase okolo štvrtej hodiny popoludní. Krátko pred piatou sa Luna presunie do znamenia Škorpióna, v ktorom sa prejavujú jej menej príjemné stránky. Slnko v znamení Rýb však bude Lune pomáhať tým najlepším spôsobom, takže aj napriek výraznejšej intenzite našich pocitov by priebeh sobotného večera mohol byť celkom harmonický.

K nášmu vzájomnému porozumeniu celkom určite prispeje aj sextil Merkúra s Plutom, ktorý pridá do našich myšlienok a rozhovorov potrebnú hĺbku.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Môžu nás zaujať vážnejšie alebo tajomnejšie témy, do ktorých by sme radi prenikli, takže je to vhodný čas na štúdium a výskum. Prenikavá povaha našich myšlienok nám môže pomôcť pochopiť súvislosti a odhaliť spôsob, akým je všetko so všetkým vzájomne spojené.

Zdá sa, že sobota môže byť naozaj zaujímavým dňom. Želám nám všetkým, aby sme ju využili príjemným spôsobom 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!