Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
23. január 2019

Prvé dva dni aktuálneho týždňa by sa dali prirovnať k jazde na horskej dráhe. Veď pondelok nás privítal priam krkolomnými situáciami, avšak utorok už bol o niečom celkom inom. Čo myslíte, aký asi bude ďalší deň?

Luna sa nadránom pred pol piatou presunie z Leva do znamenia Panny, takže do popredia našej pozornosti by sa teraz mala viac dostávať práca so zameraním na detaily. Analytický prístup k výberu, triedeniu a usporiadaniu množstva informácií nám však asi dá počas stredajšieho predpoludnia celkom zabrať, keď sa vibrácie Merkúra v pragmatickom znamení Kozorožca dostanú do stretu s neskrotnou energiou Uránu v netrpezlivom Baranovi.

Táto konštelácia sa odzrkadľuje vo výraznom zrýchlení toku myšlienok, prináša množstvo nápadov a pomáha vyriešiť technické problémy. Odvrátenou stranou tej istej mince je však nepokoj, nervozita a z toho vyplývajúci stres. Môžu nastať náhle nečakané zmeny v doterajšom vývoji, prichádzajú k nám nové informácie, či príliš veľa podnetov, ktoré nám na pohode vôbec nepridajú.

Môžeme mať tie najlepšie zámery, avšak samotné úmysly teraz nestačia na to, aby nás dnes udržali vo vytýčenom priamom smere k našim cieľom. Luna prechádza cez svedomitú Pannu, ktorej vládne Merkúr, planéta v astrológii spájaná s myslením a komunikáciou. Ale neusporiadané, chaotické myšlienky a chybné úvahy nás môžu zviesť na scestie, keď sa šibalský Merkúr v napätej kvadratúre s neskrotným Uránom začne správať ako zlomyseľný darebák.

Streda najmä počas predpoludnia nepraje ani doprave, ani uzatváraniu zmlúv a dohôd. Nákup výpočtovej a komunikačnej techniky tiež radšej odložte na priaznivejšie dni. Ak však potrebujete prísť s množstvom inovatívnych originálnych nekonvenčných nápadov, streda môže byť skvelým dňom na brainstorming.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Tretí deň tohto týždňa môže byť opäť ako jazda smerom nadol po horskej dráhe, niekto to má jednoducho rád, iným niečo také môže skomplikovať život. Napriek tomu je streda skvelým dňom, všetko však záleží na uhle nášho pohľadu. Možno celkom postačí trochu sa uvoľniť a dovoliť si uvažovať inak, než doteraz. Urán nás vyzýva k tvorivým zmenám. Takúto príležitosť by sme si nemali nechať ujsť a využiť ju vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality