Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
23. marec 2019

Pomerne komplikované nálady, ktorými sa odzrkadlili piatkové lunárne konštelácie, sú už za nami. Pochopili sme, v čom spočíva podstata našich problémov, a to nám umožnilo nájsť spôsob, ako prekonať emocionálne alebo fyzické prekážky.

Po polnoci z piatku na sobotu prejde Luna z Váh do intenzívneho znamenia Škorpióna, ktorého vibrácie nám môžu pomôcť jednoduchšie sa vymaniť z toho, čím nás naše myšlienky držali v minulosti.

Počas soboty Luna v Škorpiónovi vytvorí ešte pred úsvitom len jedinú konšteláciu, keď sa dostane do opozície s Uránom v znamení Býka. Po celý deň bude len na nás, akým spôsobom zvládneme poryvy svojich emócií, žiadne konštelácie nás v tom nebudú podporovať, ale ani nám nebudú stavať do cesty žiadne komplikované nástrahy.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad svojho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Už počas soboty sa postupne začne k slovu dostávať ďalšia konštelácia, v ktorej retrográdny Merkúr spojí svoje vibrácie s imaginatívnym Neptúnom. Ich vzájomne protirečivé energie sa môžu odzrkadliť zameraním nášho myslenia a komunikácie na duchovné témy, tajomstvá, či okultné záležitosti. O tejto konštelácii si povieme viac už v zajtrajšom horoskope.

Želám nám všetkým krásnu sobotu, plnú príjemnej energie jarného slnka 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!