Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
23. október 2018

Po tridsiatich dňoch vlády znamenia Váh prechádza Slnko do Škorpióna a intenzita našich emócií narastá takmer do extrémov. Hneď po svojom vstupe so ôsmeho znamenia zverokruhu začne Slnko vytvárať napätú opozíciu s nepredvídateľným Uránom a v takých dňoch sa dá očakávať takmer čokoľvek. Mám tým na mysli náhle prekvapujúce situácie, narúšajúce doterajší vývoj.

Máte radi prekvapenia? Asi áno, ak sú príjemné a vedú k pozitívnym zmenám. Ale či sa s ich kladnými prejavmi stretneme aj počas utorka, to si asi sotva trúfne povedať ktokoľvek, kto sa astrológii venuje aspoň nejaký čas. Odzrkadlenie vibrácií astrologického Uránu v osobnom horoskope ako aj pri denných konšteláciách je prvkom, ktorého vibrácie sa dajú predvídať a interpretovať len slovami „čakajte čokoľvek nečakané, čo môže priniesť zmeny“.

S Lunou v ohnivom impulzívnom Baranovi je veľmi ľahké nechať sa uniesť a konať bez premýšľania. Je však celkom fajn, že sa Luna počas popoludnia dostáva do harmonického postavenia voči Marsu. Mohlo by sa to prejaviť v našom správaní väčšou chuťou k aktivite. Avšak je to spôsob akcie, v zmysle „najprv zamierim, potom pálim“, na rozdiel od „strieľam, strieľam, strieľam … a až potom sa pozriem, či na mi podarilo aj niečo trafiť“ 😉

Či sa nám takýto prístup podarí zvládnuť, je len na nás, pretože tá opozícia Slnka s Uránom naznačuje všetko možné, len nie strategické alebo aspoň taktické uvažovanie. A vzhľadom k tomu, že teraz je v znameniach vodného živlu prítomných päť planét (s Chirónom šesť), je ľahké nechať sa uniesť intenzitou našich emócií.

Ak cítite vo svojom vnútri výrazné napätie, je pochopiteľné, že potrebujete vypustiť paru. Myslite však na to, že ľudia z vášho bezprostredného i vzdialenejšieho okolia, alebo tí, ktorým na vás záleží, nemusia mať vôbec nič spoločné s tým, čo pociťujete. Je to len váš stav a skôr, než roztrháte niečo na franforce, mali by ste najprv nielen hľadať, ale aj nájsť príčinu, prečo sa to s vami deje. Je to len a len o tom, že si potrebujete niečo uvedomiť a spracovať to v sebe.

Želám nám všetkým, nech utorok prinesie každému z nás príležitosť posunúť sa o trochu ďalej, tam kam sa máme dostať.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality