Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
24. február 2019

Aj v nedeľu sa Luna v Škorpiónovi ešte stále pokúša primäť nás k tomu, aby sme venovali plnú pozornosť spracovaniu svojich pocitov a emócií. Popri tom sa Venuša v Kozorožcovi a Mars v znamení Býka dostali na do pozícií, keď sú obidve tieto planéty na ekliptike v rovnakej vzdialenosti od Neptúna v znamení Rýb.

Venuša a Mars, dvaja kozmickí milenci sú počas nedele energeticky prepojení s imaginatívnym Neptúnom, ktorý sa teraz na ekliptike nachádza presne uprostred medzi nimi. Vibrácie Neptúna v konštelácii s týmito planétami naznačujú, že je takmer nemožné rozpoznať, čo je v našich vzťahoch skutočné, a čo je len našou čírou ilúziou.

Našťastie vzájomnú dôveru môžeme vybudovať tým, že si nastavíme realistické ciele a začneme robiť postupné kroky pre ich naplnenie. A každý malý úspech na tejto dlhej ceste sa prejaví zvýšením nášho sebavedomia i našej sebaúcty.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Želám nám všetkým krásnu a príjemnú nedeľu, plnú lásky a prejavov vzájomnej náklonnosti 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – – Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!