Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
24. január 2019

Všetko nasvedčuje tomu, že situácia na ekliptike sa konečne začína uberať smerom k väčšej pohode. Napäté silové konštelácie už máme za sebou a pred nami sú dva dni, počas ktorých si budeme môcť vydýchnuť a nabrať nové sily.

Vo štvrtok ráno krátko pred siedmou hodinou sa Merkúr presunie zo znamenia Kozorožca do Vodnára, takže tu máme novú kvalitu času. Merkúr vo vzdušnom Vodnárovi sa cíti dobre a počas jeho pobytu v tomto znamení sa dokážeme pozerať na mnoho vecí aj z iného uhla pohľadu, teda alternatívnym spôsobom.

Luna pokračuje vo svojej púti znamením Panny a počas dňa uzavrie najprv kvadratúru s Venušou v Strelcovi a popoludní vytvorí harmonický trigón s Plutom v znamení Kozorožca. Obidve konštelácie sú celkom fajn a v našich náladách počas dňa sa ich vibrácie odzrkadlia len minimálne.

Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Štvrtok tak bude patriť k tým lepším a pokojnejším dňom aktuálneho týždňa 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality