Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
24. marec 2019

Prvá jarná nedeľa je sprevádzaná príjemnými harmonickými konšteláciami. Luna zo znamenia Škorpióna hneď ráno vytvorí spojenie s Neptúnom a Merkúrom v Rybách, okolo poludnia uzatvorí väzbu s vážne sa tváriacim Saturnom v Kozorožcovi a podvečer jej bude robiť spoločnosť Pluto, tajomný vládca podsvetia.

Kľúčovou konšteláciou počas nedele je však spojenie vibrácií retrográdneho Merkúra s imaginatívnym Neptúnom. Táto konštelácia má v sebe vysoký spirituálny potenciál. Merkúr s Neptúnom môže vytvárať ideálny čas na štúdium umeleckých predmetov, pretože stojí v pozadí našej zvýšenej predstavivosti a kreativity.

Merkúr, planéta v astrológii spájaná s komunikáciu a racionálnym uvažovaním, je teraz v slabšej pozícii, ak by sme ju porovnali s výraznými vibráciami Neptúna v jeho domovskom znamení Rýb. Predstavivosť, fantázia, umelecká tvorivosť a duchovné záležitosti majú teraz výraznú prevahu. Možno by sme mohli cítiť, že nám niečo chýba, ale je takmer nemožné odlíšiť od seba to, čo je len našimi predstavami a sústrediť sa na realitu.

Sú to skutočne spirituálne vibrácie, ktorými je uchvátená naša „túlajúca sa“ myseľ, alebo je to tak, že len my sami seba klameme? Táto konštelácia prebúdza našu predstavivosť vo všetkých oblastiach a čím je niečo záhadnejšie, tým viac nás to môže fascinovať. A to je dobre, pretože sila našej predstavivosti nám teraz dovolí pochopiť i to, čo je inokedy mimo náš dosah.

Tieto imaginatívne schopnosti sa nám na druhej strane môžu vymknúť z rúk natoľko, že už nepôjde o imagináciu, ale o ilúzie. Dbajte o to, aby ste všetky predstavy a nápady, ktoré k vám teraz prichádzajú, podrobili skúške času a zistili tak, či sú trvalej hodnoty, alebo len prechodnou fantáziou.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad svojho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Merkúr v spojení s imaginatívnym Neptúnom v mimoriadne vnímavých Rybách stojí v pozadí situácií, keď nám robí ťažkosti oddeliť skutočnosť od nereálnych snov a predstáv, avšak harmonický trigón od Luny z vášnivého znamenia Škorpióna nám umožňuje objavovať svet našich hlbších pocitov.

Merkúr v s Neptúnom môže znamenať i nejasné a zmätené myslenie. Buďte opatrní najmä pri osobnej komunikácii, pretože vás druhí môžu nesprávne pochopiť, napriek tomu že si myslíte, že sa vyjadrujete celkom jasne.

Nech už sa budeme počas nedele venovať čomukoľvek, prajem nám všetkým, aby tento deň priniesol každému z nás splnenie len tých najpríjemnejších očakávaní 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!