Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
24. november 2018

Noc z piatka na sobotu môže mnohým priniesť veľmi živé sny, najmä nadránom, keď sa Luna v Blížencoch dostane do pozície, v ktorej uzatvorí dynamickú väzbu s Neptúnom v znamení Rýb. Naše sny môžu byť také realistické, že by sme si ich mohli pomýliť so skutočnými situáciami v živote.

No nech už to bude akékoľvek, stačí sa pozrieť späť na vývoj udalostí v priebehu uplynulých piatich mesiacov, aby sme získali určitý nadhľad, a uvideli spomalenie svojho postupu počas nedávnych dní či týždňov.

Imaginatívny Neptún končí svoju fázu retrográdneho pohybu práve počas soboty a v noci na nedeľu sa konečne otočí do priameho smeru. Táto zmena stojí v pozadí situácií, v ktorých budeme mať možnosť uvidieť rozdiel medzi našimi fantáziami a skutočnosťou.

Dalo by sa povedať, že všetky naše ilúzie a sny, z ktorých sme si vytvorili svoju falošnú realitu, doteraz zakrývajúcu náš pohľad, budú odstránené. Sebaľútosť, obavy zo spoločenských vzťahov, vyčerpanosť, či osamelosť, to všetko bude od nasledujúcich dní už patriť minulosti.

Sny sú sny, ilúzie sú ilúzie. Ale pocity, tie sú o niečom celkom inom. Ak ste niekedy zažili s niekým taký intenzívny pocit, akoby ste sa vrátili domov … V týchto súvislostiach mi v mysli neustále znie myšlienka klasika: „Avšak nikto nemôže urobiť s pocitmi nič, existujú a neexistuje spôsob, ako ich cenzurovať. Môžeme si vyčítať nejaký čin alebo poznámku, v žiadnom prípade však nie pocit, jednoducho preto, že nad ním nemáme vôbec žiadnu kontrolu.“ (Milan Kundera, autor „Nesnesitelná lehkost bytí“)


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Luna sa počas celého dňa bude postupne dostávať do pozície, v ktorej vytvorí harmonické spojenie s romantickou Venušou vo Váhach, a ich súladné vibrácie nás budú povzbudzovať k tomu, aby sme o svojich pocitoch hovorili s priateľmi.

Sobota je z astrologického hľadiska veľmi pokojným dňom, počas ktorého budú už len jemne doznievať vibrácie piatkového lunárneho Splnu. S Lunou vo vzdušných Blížencoch si však celkom určite nájdeme dostatok podnetov a príležitostí, ktoré dokážu rýchlo upútať našu pozornosť a presmerovať naše myšlienky k ľahkým a nenáročným témam 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!