Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
24. október 2018

Máte vo svojom osobnom horoskope Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, alebo Mars v znamení Býka, Škorpióna, Leva, alebo Vodnára? Ak áno, zbystrite svoju pozornosť, najmä tí z vás, u ktorých niektorá z týchto planét stojí na samotnom začiatku uvedených znamení. V stredu podvečer pätnásť minút pred siedmou hodinou nastáva lunárny Spln práve na 1°13′ v znamení Býka.

Hádam všetci vieme, že čas lunárneho Splnu je spojený s nárastom našej vnímavosti, keď citlivejšie reagujeme aj na jemnejšie podnety. Teraz je naša senzitivita ešte o niečo výraznejšia, pretože do lunárneho Splnu sa zapájajú aj energie Uránu v Býkovi a retrográdnej Venuše v znamení Škorpióna. A práve tieto energie naznačujú, že ich odzrkadlenie v našom živote sa bude premietať do záležitostí spojených s láskou, partnerskými vzťahmi a popri tom všetkom aj vo sfére majetku a financií.

Dozvuky situácií, ktoré nastávajú počas lunárneho Splnu, majú trvanie ešte v priebehu ďalších dvoch týždňov. A vzhľadom k zapojeniu vibrácií Uránu sa dá počítať s tým, že celé nasledujúce obdobie až do lunárneho Novu 7.novembra 2018 bude poznačené nestabilitou.

O prejavoch astrologického Uránu sme si včera povedali, že stojí v pozadí všetkých nečakaných, prekvapujúcich, neraz aj sotva predvídateľných zmien. Takže teraz len pripomeniem, že je to práve táto jeho energia, ktorá stojí v pozadí pocitov neistoty.

Neistota, vzrušenie, zmeny, to všetko sa prenáša do našich partnerských vzťahov. A opozícia medzi Uránom a Venušou sa odzrkadľuje zmenami vo vzťahoch, v ktorých je kľúčovou témou láska a v rovnakej miere aj financie.

Nuž a keď sme u tých financií, urobíte dobre, ak budete obozretnejší, keď vás osloví nejaký „zaručený návod, ako zbohatnúť ľahko a rýchlo“. Takých je na webe neúrekom a je pomerne ľahké podľahnúť lákaniu sľubov, ktoré navádzajú k domnienkam, že práve prostredníctvom nich vyriešite všetky svoje finančné ťažkosti.

Je tu však ešte niekoľko ďalších skutočností, ktoré výrazným spôsobom dokážu zjemniť inak skutočne divokú energiu vibrácií tohto lunárneho Splnu. Prvou z nich je fakt, že Saturn zo znamenia Kozorožca stojí v pozícii, z ktorej stabilizujúcim trigónom krotí výbušnú a ľahko popudlivú kombináciu Luny a Uránu a harmonickým sextilom upokojuje aj vystresované Slnko a Venušu v znamení Škorpióna.

Ďalším prvkom na zváženie je postavenie Luny v stabilnom zemskom znamení Býka, ktoré rozháranej Lune vždy a za každých okolností prospieva, bez ohľadu na jej spojenie s anarchistickým Uránom.

Takže určite by som sa nestresoval do nejakej extrémnej miery z toho všetkého, čo sa na internete píše o stredajšom lunárnom Splne. A tie zmeny, ktoré sa teraz začínajú diať, sú v konečnom dôsledku v prospech všetkých nás, ale najmä v prospech tých, ktorí si zanovito a vytrvalo odmietajú priznať, že už dávno mali zosadnúť zo sedla mŕtveho koňa, na ktorom zrejme ani sami nevedia, prečo vlastne ešte stále sedia 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!