Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
25. február 2019

Začiatok nového kalendárneho týždňa prináša dve sympatické konštelácie, v ktorých sa Luna v Škorpiónovi dostane do harmonickej pozície s Merkúrom a Venušou. Intenzita našich pocitov bude teda v súlade s našimi myšlienkami a prispeje tak k stabilizácii partnerských vzťahov.

Obidve lunárne konštelácie sa uzatvárajú počas poludňajších hodín a ich vibrácie sa budú príjemným spôsobom odzrkadľovať vo väčšine situácií počas pracovného dňa. Trinásť minút po jednej hodine popoludní, potom keď Luna vytvorí sextil s Venušou, bude vhodné dokončiť a uzatvoriť tie záležitosti, ku ktorým sa v priebehu ďalších dní už nebudeme chcieť vrátiť. Luna bude mimo kurzu až do 22:19 hod., keď prejde zo znamenia Škorpióna do Strelca.

Je celkom zaujímavé sledovať ďalší vývoj našich vzťahov, keď sa počas nedele minulého týždňa (17.február 2019) ocitla Venuša v zovretí chladného, strohého Saturna. Ten úplne skresal až na samotnú základnú štruktúru to všetko, čo sme v našich vzťahoch dovtedy rozvíjali. Následne si Venušu počas soboty (23.február 2019) zobral do parády Pluto, mytologický vládca podsvetia a bolo už len na jeho rozhodnutí, čo s Venušou urobí – či jej zasadí poslednú ranu z milosti, aby sa už viac netrápila, alebo ju privedie späť k životu a umožní jej návrat do nášho sveta. Je to buď – alebo. Iste, samozrejme, že hovorím v metaforách, ale tí, ktorých sa to týka, vedia veľmi dobre, o čom je teraz reč.

Tak či tak ešte stále nie sme za vodou. A aj keď napriek týmto otrasným skúsenostiam Venuša ostala nažive, a s ňou aj naše partnerské vzťahy, v utorok Venušu čaká prechod cez rizikovú pozíciu Dračieho chvosta (Zostupný lunárny uzol), ktorý má tendenciu rozmlátiť všetko, čoho sa dotkne. Takže ak vám záleží na vzťahu s niekým, komu ste umožnili nájsť cestu do vášho srdca, chráňte si ho.

Záleží nielen na vašich hodnotách, na vašich prioritách, záleží na činoch. Čo urobíte, je len na vás. Ale ak beriete lásku a harmóniu v partnerských vzťahoch ako nejaký luxus, bez ktorého sa dokážete zaobísť, nečudujte sa, že dostanete presne to, čo sami dávate.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Želám nám všetkým dobré myšlienky a múdre slová. A myslite na to, čo povedala líška z Malého princa. Mala pravdu, keď prezradila svoje tajomstvo, že správne vidíme iba srdcom ♥

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!