Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
25. november 2018

Nedeľa má svoj vlastný, zvláštny priebeh. Keď Luna ráno po pol ôsmej vpláva do svojho domovského znamenia Raka, počas nasledujúcich desiatich hodín bude smerovať do pozície, v ktorej uzatvorí harmonickú väzbu s Marsom v znamení Rýb.

Táto konštelácia je celkom fajn. Dalo by sa povedať, že môže stáť v pozadí postupného, plynulého nasadenia našich pracovných síl, ak máme v pláne počas nedele niečo urobiť.

Pre väčšinu z nás je však nedeľa dňom oddychu, a asi jediným významnejším cieľom je pripraviť chutný obed 😉

Lenže harmonické previazanie vibrácií Luny a Marsu nie je jedinou konšteláciou v programe na nedeľu. Tou druhou je opozícia Luny so Saturnom. Tá sa síce uzatvorí až po pol ôsmej večer, avšak je výrazne menej príjemná, teda skoro vôbec.

Kombinácia týchto dvoch protichodných energií sa môže odzrkadľovať u každého iným spôsobom, v závislosti na aktuálnom naladení.

Jedno odporúčanie je však spoločné pre všetkých: v tom, čo sa rozhodnete robiť, zvoľte pomalý, pozvoľný rozbeh, veď ani z nuly na sto sa nejde skokom. Plynulé, postupné nasadenie našich síl, ktorému sa hovorí „efekt snehovej gule“, je počas nedele kľúčové. Jednoducho preto, lebo práve teraz je lepší aspoň malý pokrok, ako žiaden.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Skvelé je, že nás harmonické energie Luny a Marsu sprevádzajú počas denných hodín. No a večer, keď sa Luna dostane do opozície so Saturnom, nám to síce na nálade nepridá, ale verme, že ani neuberie. To však platí iba pre tých, ktorí väčšinu nedele neprespia.

Prajem nám všetkým, nech je nedeľa pre každého dňom plným pohody 🙂

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!