Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
25. október 2018

V porovnaní s energiou predošlých dní je štvrtok výrazne miernejší. Pravdou však zostáva, že teraz ešte stále doznievajú vibrácie stredajšieho lunárneho Splnu. Luna však pokračuje vo svojej púti znamením Býka, ktoré prispieva k upokojeniu rozjatrených emócií z predošlého dňa.

Luna v Býkovi nabáda k potešeniu našich zmyslov, či už lahodným jedlom, príjemnou vôňou, harmonicky znejúcou hudbou, dotykom s jemnými materiálmi, či oku lahodiacim pohľadom na obrazy plné pokojnej atmosféry. Takýto návrat späť k všetkému, čo je späté s pohodou, nepochybne uvíta každý, kto potrebuje pocit stability.

Celkom určite teraz pomôže hoci aj jednoduché objatie od niekoho, kto vás má rád a komu na vás záleží. Takéto jednoduché prejavy blízkosti skutočne oceníme až vtedy, keď sa dokážeme vrátiť sami k sebe, po okamihoch, ktoré nám dali zabrať, keď sme vydali zo seba množstvo síl, aby sme ustáli to všetko, čo sa na nás valilo vo vlnách, jedna za druhou.

Luna počas štvrtka uzavrie len jedinú klasickú konšteláciu s Neptúnom v znamení Rýb. Tá je však na programe až podvečer o pol šiestej a jej vibrácie by sa mohli odzrkadliť hádam len tým, že budeme trochu vnímavejší a jemnejší v rovnakej miere sami k sebe, ako aj k našim najbližším. A to by sme naozaj mali, pretože k slovu sa stále nástojčivejšie začína hlásiť astrologická bohyňa lásky Venuša. Jej vibrácie budú zvýraznené energiou Slnka, s ktorým sa spojí už v piatok. O tejto konštelácii si povieme viac už zajtra.

Štvrtok je o vľúdnosti, potrebe návratu k hodnotám. Vo vzduchu visí potreba našej vzájomnej blízkosti. Skúsme sa na ňu naladiť, dať priestor svojej duši a vypočuť si hlas svojho srdca. Je to naozaj dôležité. Veľmi dôležité.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality