Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
26. február 2019

Ešte v noci z pondelka na utorok sa Luna zo znamenia Škorpióna presunie do ohnivého temperamentného Strelca. Počas celého predpoludnia sa bude Luna blížiť do svojej fázy poslednej štvrte, čo je jedna z menej príjemných a svojim spôsobom aj kritických konštelácií. Do tejto fázy sa Luna dostane necelú polhodinu po poludní a o hodinu neskôr uzatvorí aj disharmonickú väzbu s Marsom v znamení Býka.

Súbeh týchto konštelácií sa môže odzrkadľovať nárastom nášho nepokoja, ktorý by nakoniec mohol skončiť aj výbuchom málo pozitívnych emócií. U disponovaných osôb sa to môže prejaviť emocionálnym prepojením so záležitosťami, na ktorých nám mimoriadne záleží, takže ich reakcie môžu mať výrazne obranný charakter. To platí najmä v prípade, ak by sa jednalo o situácie, keď niekto spochybní ich nápady, presvedčenie, alebo správanie.

Navyše práve v týchto dňoch Venuša v Kozorožcovi prechádza cez pozíciu zostupného lunárneho uzla, takže ak ide o naše partnerské vzťahy, môže byť pre niekoho utorkové emocionálne napätie až príliš veľké.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Napriek pomerne silným lunárnym konšteláciám sú teraz v hre aj ďalšie oveľa pozitívnejšie energie. Jednou z nich je pretrvávajúci sextil medzi Merkúrom v znamení Rýb a Venušou v Kozorožcovi, ktorý stojí v pozadí našej ochoty hľadať predovšetkým harmonický spôsob riešenia náročnejších, kritických situácií.

Ďalšou nastupujúcou konšteláciou, ktorá nás bude sprevádzať niekoľko dní až do 5.marca 2019 je sextil Slnka s Marsom. Táto konštelácia prináša nárast našej sebadôvery, fyzickej sily, vitality a odvahy. Je to skvelý čas na fyzické aktivity, ako je cvičenie, manuálna práca, bojové a športové aktivity, najmä súťaživej povahy.

Tieto dni sú vhodné na pokračovanie v riešení náročných projektov, ktoré sme nechali otvorené v nedávnej minulosti. Teraz môžeme v týchto záležitostiach pokračovať s väčšou sebadôverou. A treba povedať, že tieto dni by mohli byť mimoriadne vhodné na spustenie nových projektov.

Nech už bude prebiehať utorok akokoľvek, želám nám všetkým, aby sme zvládli všetky situácie tým najlepším možným spôsobom 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality