Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
26. január 2019

Pracovné dni aktuálneho týždňa nám dali celkom slušne zabrať. A možno toho všetkého, čo si vyžadovalo našu plnú pozornosť, máme teraz už naozaj dosť. V sobotu s Lunou vo Váhach však budeme mať príležitosť vychutnať si aj príjemnejšie stránky života, alebo aspoň si aspoň na chvíľu oddýchnuť.

Je pravdou, že Luna sa počas predpoludnia pred pol desiatou dostane do opozície s nadupaným Marsom v Baranovi. To sa zvyčajne odzrkadľuje netrpezlivosťou a sklonom konať unáhlene a bez premýšľania. Ale takmer v rovnakom čase Jupitera zo znamenia Strelca svojim harmonickým trigónom túto napätú konšteláciu premosťuje a ponúka pohľad na vecí predovšetkým z tej príjemnejšej stánky.

Popoludní uzatvorí Luna ďalšiu harmonickú konšteláciu s Venušou, ktorá si rada vychutnáva príjemné okamihy, a tým menej príjemným jednoducho prestane venovať svoju pozornosť.

Ale nech už to bude počas soboty vyvíjať akokoľvek, mali by sme si vždy stáť za svojim presvedčením. To platí najmä okolo pol šiestej večer, keď sa Luna dostane do kvadratúry s panovačným Plutom.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Dalo by sa povedať, že energie harmonických i napätých konštelácií sú počas soboty vzájomne vyrovnané. Či však necháme voľný priebeh tým príjemným, alebo tým druhým, je len na nás. Prajem nám všetkým príjemný začiatok víkendu. A viete čo? Oddýchnite si 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality