Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
26. marec 2019

Utorok prichádza s novou kvalitou času, keď sa Venuša rozlúči so slobodomyseľným Vodnárom, v ktorom pobudla takmer štyri celé týždne od 1.marca 2019, a v utorok večer po pol deviatej potichu vkĺzne do senzitívneho znamenia Rýb. Venuša v Rybách je plná emócií a až do 19.apríla nás bude vťahovať do hĺbok našej túžby po romantike.

Luna v optimistickom Strelcovi sa počas dňa dostane do stretu s Neptúnom a retrográdnym Merkúrom v znamení Rýb. Tým naznačí, že svoje veľkorysé nápady by sme si mali teraz ponechať radšej len pre seba a počkať ešte aspoň dva dni, kým o nich začneme otvorene hovoriť.

Medzitým počas dňa dostávame ešte jednu príležitosť, aby sme povedali, čo chceme od našich partnerov. Svojim spôsobom je utorok vhodným dňom na to, aby sme si urobili jasno v našich vzťahoch. Či už očakávame romantické vyznania, alebo radšej fyzické prejavy náklonnosti, prípadne dáme prednosť priateľstvu, je potrebné dať to našim partnerom zrozumiteľne najavo. Ak čakáte, že si to ten váš nejako domyslí, alebo že sa naladí na vašu dušu a bude vám čítať myšlienky, čakáte zbytočne. S ľuďmi treba jednoducho hovoriť rečou, akou sami hovoria, teda jazykom, akému rozumejú.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad svojho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


A na záver ešte niečo: dávajte si pozor na rýchlu stratu objektívnosti, spolu s jasnosťou perspektívy, keď sa romantická Venuša ponorí do vôd znamenia Rýb. Toto znamenie pod vládou Neptúna je náchylné k únikom do sveta svojich vlastných snov, predstáv, fantázií a ilúzií.

Utorok môže byť celkom príjemným dňom. Ale môže byť priam skvelý, ak dokážete využiť dary, ktoré ponúka 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality