Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
26. november 2018

Nový týždeň sa rozbieha s nebývalou razanciou, keď sa Slnko hneď ráno spojí s nadšeným Jupiterom v optimistickom ohnivom znamení Strelca. Skvelá konštelácia, ktorá je nabitá pozitívnou energiou, nás vedie k presvedčeniu, že medzi nami a úspechom nám azda nič nemôže stáť v ceste.

Všetko to, čo sme doteraz vnímali ako prekážky, sa nám môže zdať takmer zanedbateľné. A možno nás to zvádza k stanoveniu si ešte vyšších a hodnotnejších cieľov. Je to konštelácia, ktorá nás napĺňa odhodlaním a sebadôverou.

V pondelok sa však retrográdny Merkúr dostáva do napätého postavenia s Marsom, čo sa môže odzrkadliť netrpezlivosťou, a v určitých okamihoch až verbálnou agresivitou. Voľte svoje slová múdro, aj keď si myslíte, že je vám všetko hneď jasné.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Skôr než si z nejakej situácie urobíte vlastné závery, skôr než prikročíte k nejakému rozhodnutiu, spomaľte. Jedno z prísloví hovorí „dvakrát meraj a raz rež“ a ďalšie „kto rýchlo dáva, dvakrát dáva“.

Myslite, premýšľajte, vyhnete sa tak zbytočným chybám, nedorozumeniam, či dokonca otvorenému nepriateľstvu tých, ktorých sa vaše vyjadrenia či rozhodnutia budú týkať.

Kľúčom k zvládnutiu všetkých situácii počas pondelka je pozorne počúvať a radšej si dvakrát premyslieť to, čo nakoniec poviete 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!