Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
26. október 2018

Piatkové konštelácie sú najmä o prehodnotení našich priorít a hodnôt, keď Slnko spojí svoju energiu s retrográdnou Venušou v znamení Škorpióna. Mnohí si možno až teraz uvedomia, na čom im záleží, čo si chcú vo svojom živote ponechať a čo z neho nechať pokojne odísť.

Retrográdna Venuša v uplynulých dňoch priniesla dostatok situácií, v ktorých sa nám z najrôznejších dôvodov ozývajú a pripomínajú naši bývalí partneri. Nezáleží na tom, aká je ich motivácia, rovnako ako teraz už vôbec nezáleží na tom, čo sa v našich vzťahoch s týmito partnermi udialo v minulosti. Všetko to však viedlo v konečnom dôsledku do bodu, v ktorom sa vo svojom vývoji nachádzame teraz.

Mali by sme však vedieť, že znamenie Škorpióna pôsobí na záležitosti spojené s retrográdnou Venušou očistným spôsobom. Jednoducho teraz dávame zo svojho života do preč to všetko, čo k nám už nepatrí. No a v prípade Venuše sú to práve záležitosti týkajúce sa lásky a partnerských vzťahov, ktorými sme prešli, a teraz ich už máme za sebou.

Slnko v piatok prežiari Venušu svojou energiou a v našich aktuálnych romantických vzťahoch sa tieto vibrácie odzrkadlia väčšou láskyplnou vrúcnosťou. Čarom svojej osobnosti môžeme zaujať a priťahovať ostatných, budeme sa cítiť viac spoločensky, čo nám umožní ľahšie nadviazať nové priateľstvá.

Luna v piatok ešte stále zotrváva v znamení Býka a popoludní v čase medzi treťou až šiestou hodinou sa dostane do opozície s Jupiterom v znamení Škorpióna. Ten ju bude zvádzať k nemiernemu užívaniu, čo by sa mohlo odzrkadliť v tým, že si jednoducho budeme chcieť dopriať viac, než je zdravé. Je dobré vyhnúť sa extrémom, a bude to celkom v poriadku. Veď ak je to len raz za čas, to hádam nikomu neuškodí. A z určitého pohľadu sa aj občasné extrémy nakoniec interpretujú ako štatistická striedmosť 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!