Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
26. september 2018

Necelú hodinu po polnoci z utorka na stredu prejde Slnko vo Váhach cez pozíciu, v ktorej bol až doteraz najrôznejšími prekážkami skúšaný či skôr blokovaný jeho tvorivý potenciál. Znamená to, že od tohto okamihu sa postupne začneme uvoľňovať zo všetkých frustrujúcich obmedzení a popri tom bude stále viac narastať naša sebaistota a nadšenie, v pozadí ktorého môžeme nájsť harmonický trigón Slnka vo Váhach a Marsu v znamení Vodnára. Ten sa však medzi Slnkom a Marsom uzatvorí až o dva dni, v piatok 28.septembra 2018.

Počas stredy bude Luna pokračovať vo svojej púti netrpezlivým znamením Barana a počas dňa vytvorí len jedinú konšteláciu s Plutom v znamení Kozorožca. Zdá sa, že na viditeľné zmeny k lepšiemu si budeme musieť asi ešte počkať, kým Luna vo štvrtok ráno odíde z ohnivého Barana a prekročí hranicu znamenia Býka.

Streda sa ukazuje ako deň, ktorý testuje našu odolnosť voči nátlaku a manipulácii. Akoby tých skúšok nebolo dosť už počas utorka … Luna blokovaná Plutom sa môže na jednej strane odzrkadliť intenzitou našich nálad a emócií, najmä v čase okolo pol dvanástej pred poludním.

Na druhej strane nás tieto energie môžu zvádzať k zúženiu nášho pohľadu na čisto osobné vnímanie situácií, bez štipky snahy pokúsiť sa vidieť veci z inej než vlastnej perspektívy.

Popoludní sa už Luna bude pohybovať po prázdnej ceste, mimo kurzu. Znamená to, že počas zvyšku dňa by sme urobili lepšie, keby sme sa venovali už len dokončeniu a uzavretiu tých záležitostí, ku ktorým sa už viac nebudeme chcieť vrátiť.

Zdá sa, že streda je ukončovacím dňom. Rozbiehať nové projekty by asi bolo rozumnejšie nechať na ďalší deň, keď sa Luna už bude pohybovať v znamení Býka. Je však len na každom z nás, či toto odporúčanie prijmeme a využijeme deň na to, na čo je podľa rokmi overených astrologických skúseností vhodný 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

Ako z astrologických konštelácií vyťažiť
pre seba len to najlepšie?
Kliknite sem a objednajte sa na konzultáciu.


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi 😉

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality