Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
27. marec 2019

Na dianie uprostred pracovného týždňa sa dá pozerať z dvoch rôznych uhlov pohľadu. Každý z nich má svoje kladné i záporné stránky. Nadránom po pol štvrtej Luna spojí svoje vibrácie s Jupiterom v znamení Strelca. Bude to jej úplne posledná klasická konštelácia v tomto znamení, teda ak hovoríme o treťom dni aktuálneho týždňa 😉 Potom sa Luna bude pohybovať celých jedenásť a pol hodiny mimo kurzu, jalovým behom, po prázdnej ceste. Do susedného znamenia Kozorožca vstúpi Luna až sedem minút po tretej hodine popoludní.

Je to skvelý čas, ak chceme využiť prázdny beh Luny na dokončenie, odovzdanie a uzatvorenie tých záležitostí, ku ktorým sa už viac nebudeme chcieť vrátiť. Druhou stranou tej istej mince je, že so začiatkom akýchkoľvek nových záležitostí či projektov je vhodnejšie počkať, až kým sa Luna začne pohybovať v Kozorožcovi.

Dôvodom pre toto odporúčanie sú praxou overené skúsenosti. Tie hovoria o tom, že projekty ktoré majú okamih svojho začiatku v čase, keď je Luna mimo kurzu, takmer vždy majú iný priebeh a prinášajú celkom odlišné výsledky, než aké sa od nich očakávali.

Na prvé konštelácie, ktoré Luna v znamení Kozorožca uzatvorí, si budeme musieť počkať až do piatej hodiny popoludní. Počkať na ne sa oplatí, pretože prinášajú so sebou príjemné harmonické vibrácie. Luna bude súčasne v sextile s Venušou a v trigóne s Uránom, takže sa dá očakávať, že zavládne pohoda 😉

Najvýznamnejšou stredajšou konšteláciou je však Venuša v sextile s Uránom, ktorá stimuluje našu potrebu zábavy a vzrušenia v spoločenskom a milostnom živote. Ak ste v týchto dňoch bez partnera, či partnerky, zábava alebo tvorivosť uspokojí vašu zvýšenú túžbu po niečom novom, zaujímavom, podnetnom a žiarivom vo vašom živote. Môžete zažiť aj svojský originálny prielom v umeleckej a tvorivej práci.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Luna v Kozorožcovi však prináša aj novú vlnu zodpovednosti, ktorá sa valí naším smerom. Môžeme mať chuť vzoprieť sa týmto požiadavkám, najmä ak máme na svojich pleciach naložených až príliš veľa povinností. Hoci sa očakávania iných ľudí voči nám môžu zdať prehnané, Venuša v sextile s Uránom nám umožňuje navrhnúť brilantné riešenia, vyrukovať s nimi v správnej chvíli a na správnom mieste.

Streda sa možno na prvý pohľad zdá byť pomerne komplikovaná, avšak na konci dňa nás môžu čakať milé a príjemné prekvapenia 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality