Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
27. november 2018

Druhý deň aktuálneho kalendárneho týždňa sa začína ešte dynamickejšie, než pondelok. Luna v náladovom Rakovi sa ráno medzi šiestou a desiatou hodinou ocitne v napätých väzbách s Venušou vo Váhach a Uránom v znamení Barana. Energia tejto konštelácie nám môže uberať na pohode a v nejednom prípade sa jej vibrácie môžu podpísať na eskalácii napätia a nesúladu v partnerských vzťahoch.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Našťastie so vstupom Luny do znamenia Leva o pol jedenástej predpoludním sa naša nálada pomerne rýchlo začne meniť a k slovu a dostávajú energie planét v ohnivom Strelcovi, ktorý je plný optimizmu a nadšenia. V priebehu nasledujúcich trinástich hodín sa tu odohráva stretnutie Slnka s Merkúrom, nasýtené energiou veľkorysého Jupitera, a podporované skvelými harmonickými trigónmi od Luny.

A aj keby sa zdalo, že tej ohnivej energie je tu teraz azda až príliš veľa, o stabilitu či skôr o rovnováhu živlových energií sa pričiní súladné prepojenie Marsu v znamení Rýb so solídnym Saturnom v konzervatívne ladenom znamení Kozorožca. Táto konštelácia síce vôbec neoplýva optimistickým nadšením planét v dosahu Jupitera v Strelcovi, dáva však odolnosť, výdrž a prispieva k cieľavedomému postupu vpred pri dosahovaní vytýčených cieľov.

Utorok sa tak z astrologického hľadiska môže – najmä v popoludňajších a večerných hodinách – ukázať ako jeden z najlepších dní novembra 2018.

Želám nám všetkým, aby sme využili priazeň skvelých konštelácií tým najlepším spôsobom 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd
www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062
– – – – –
Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality