Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
27. október 2018

Sobota sa nesie v dvoch navzájom celkom odlišných astrologických rovinách. Luna po svojom piatkovom večernom vstupe do znamenia Blížencov podnecuje k tomu, aby sme udalosti posledných dní brali z tej ľahšej stránky a venovali sa všetkým možným podnetom, ktoré dokážu upútať našu pozornosť. Na jednej strane to môže byť zaujímavé, avšak odvrátená strana tej istej mince by sa v nás mohla prejaviť určitou roztržitosťou.

V tej druhej astrologickej rovine sa odzrkadľujú pokojné vibrácie nastupujúcej harmonickej väzby medzi Slnkom v Škorpiónovi a Saturnom v znamení Kozorožca. Tie sa odzrkadľujú trpezlivým, vytrvalým, zodpovedným smerovaním za vytýčenými cieľmi. Všetky tieto atribúty spolu so serióznym postojom a zmyslom pre plnenie si povinností nám môžu pomôcť dosiahnuť konkrétne praktické výsledky a súčasne sa aj vyhnúť chybám.

Je len na nás, ktorým smerom sa vydáme, ktorým astrologickým energiám dáme prednosť. Ak si potrebujete oddýchnuť, vypnúť, či preladiť svoje myšlienky od nejakej témy, ktorá zamestnávala vašu myseľ v uplynulých dňoch, vibrácie Luny v Blížencoch budú pre vás po tejto stránke celkom určite výraznou pomocou.

Ak sa však chcete venovať určitým úlohám, pri ktorých je potrebná húževnatosť a vytrvalosť, harmonické prepojenie energie Slnka so serióznym Saturnom bude pre vás celkom určite lepšou možnosťou.

Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek z týchto ciest, želám vám, nech ste so svojou voľbou spokojní 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality