Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
27. september 2018

Po tak trochu zvláštnom treťom dni aktuálneho týždňa prichádza konečne očakávaná zmena, keď sa o štvrť na desať predpoludním presunie Luna z Barana do znamenia Býka. O tomto znamení sa hovorí, že je pokojné a trpezlivé a že Lune prospieva svojou stabilitou.

Nuž, áno, všeobecne to celkom určite platí. Ale ak sa na začiatku tohto pragmatického zemského znamenia stretne Luna s nepredvídateľným Uránom, môže sa celkom ľahko stať, že na povestnú trpezlivosť Býka budeme môcť veľmi rýchlo zabudnúť 😉

Urán doteraz naberal energiu z napätej konštelácie, ktorú vytváral s Marsom vo Vodnárovi počas uplynulých dní. Navyše Saturn zo znamenia Kozorožca svojim trigónom túto energiu Uránu nedovolil uvoľniť nekontrolovaným spôsobom.

A tak teraz, keď Luna počas predpoludnia „pricupitá“ do pozície, na ktorej teraz stojí energiou nadupaný Urán, je celkom pravdepodobné, že mu pomôže to množstvo energie uvoľniť.

Táto energia bude vrcholiť takmer na pravé poludnie a všetok postup, ktorý sa nám doteraz podarilo urobiť, môže byť zrazu neistý. Je to tým, že Urán je v astrológii spájaný s prekvapujúcimi zmenami vo vývoji udalostí. Veľa vecí sa v tom čase môže javiť inak, asi ako keby nečakane došlo k preklopeniu výhybky, ktorá z pôvodnej trasy nasmeruje vlak kamsi „do preč“.

Našťastie je to naozaj len zdanie, pretože situácia sa znovu upokojí, keď Lunu opäť stabilizuje svojím trigónom Saturn z Kozorožca. Naša pohoda však asi nebude trvať dlho, keď sa v čase medzi piatou a šiestou Luna dostane pod vibrácie Marsu zo znamenia Vodnára.

Je však opodstatnený predpoklad, že túto jazdu na horskej dráhe zvládneme, pretože počas celého dňa sa Slnko vo Váhach bude postupne dostávať do harmonického postavenia s Marsom.

Je to o odhodlaní prekonať aj chvíľami krkolomné situácie svojou vôľou, podporenou dostatkom potrebných síl, ktoré nám umožnia ísť si za svojimi cieľmi a úspešne to dotiahnuť až do finále.

Veď azda všetci súhlasia s tým, že kto pozná svoj cieľ, ten nájde aj svoju cestu 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

Ako z astrologických konštelácií vyťažiť
pre seba len to najlepšie?
Kliknite sem a objednajte sa na konzultáciu.


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi 😉

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality