Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
28. február 2019

Vo štvrtok ráno, necelých pätnásť minút pred ôsmou hodinou, sa Luna presunie zo znamenia Strelca do pragmatického Kozorožca. Svoju prvú konšteláciu však Luna vytvorí až počas noci zo štvrtka na piatok. Takže  počas celého dňa sa budeme môcť spoľahnúť len sami na seba a na svoje vlastné sily. Určite však urobíme dobre, ak pôjdeme po svojej vlastnej sólovej línii, pretože takto ostáva úplne všetko v našej réžii.

Aj keď samostatnosť a nezávislosť má celý rad výhod, takýto pohľad na veci sa však môže niekomu zdať pomerne tvrdý. Avšak Slnko pokračuje vo svojej púti po ekliptike a Mars s ním naďalej drží krok. Energie obidvoch planét sa v týchto dňoch harmonicky podporujú. Ich zladené vibrácie sa odzrkadľujú v bežných situáciách tým najlepším spôsobom, najmä ak potrebujeme mať dostatok síl i odhodlania rozbehnúť nové projekty.

Menej príjemným spôsobom sa môžu tieto energie prejaviť vtedy, ak ide o záležitosti týkajúce sa partnerských vzťahov. Venuša sa teraz dostáva do napätej pozície s Uránom, a to zvyčajne prináša nárast túžby po slobode, najmä ak sa cítime v našom partnerskom vzťahu obmedzovaní.

Ak sa niektorá z osobných planét vo vašom horoskope nachádza na 29. stupni v základných znameniach Kozorožca, Barana, Raka, alebo vo Váhach, môžete mať pocit, že potrebujete viac nových, zaujímavých, či nevšedných podnetov. To by mohlo v konečnom dôsledku viesť k rozhodnutiu odísť zo vzťahu, v ktorom vnímate ustrnutie, uviaznutie, či dokonca nehybnosť.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


S energickou dvojicou ktorú tvorí Slnko s Marsom, s Lunou v chladnom Kozorožcovi a navyše ešte aj s dynamickou kvadratúrou medzi Venušou a Uránom môže byť vývoj situácií naozaj zaujímavý. Je však len na nás, akým spôsobom z týchto energií dokážeme vyťažiť to najlepšie 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality