Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
28. január 2019

Začiatok posledného januárového týždňa s Lunou v Škorpiónovi naznačuje, že by sme radi odhalili tajomstvá, ktorými sú zahalené emócie našich najmilších. Ale čím hlbšie sa snažíme ísť, tým menej rozumieme všetkému, čo hýbe ich srdcom.

Luna v znamení Škorpióna symbolizuje vášeň a intenzívne city skrývané pod povrchom, ktoré môžu skomplikovať i dopredu pripravené akcie. Je tu však aj túžba citovo ovládať iných, a neraz aj žiarlivosť.

Počas predpoludnia uzatvorí Luna dve harmonické konštelácie, najprv so Saturnom, a s odstupom necelej pol hodiny aj s Neptúnom. Vibrácie týchto planetárnych energií pomáhajú odlíšiť realitu od našich snov, imaginácie a fantázie.

Avšak všetko nasvedčuje tomu, že aj keď sa nám podarí preniknúť pod povrch jedného z tajomstiev, hneď sa pred nami objaví nejaké ďalšie.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Našťastie Luna v Škorpiónovi sa neskoro v noci dostane do sextilu s Plutom v znamení Kozorožca a všetku tú intenzitu svojich pocitov, ktoré nás sprevádzali počas pondelka, dokážeme spracovať úplne v pohode počas spánku.

Želám nám všetkým zaujímavý začiatok nového týždňa 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!