Poslednú aktualizáciu dňa 27/11/2018 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
28. november 2018

 

Streda je v porovnaní s predchádzajúcimi dvoma dňami výrazne pokojnejšia, hoci na rozdelení energií podľa živlov sa nič nezmenilo. Slnko, Luna, Merkúr, Jupiter a Urán zostávajú aj naďalej v ohnivých znameniach, ktoré sú – podľa počtu planét – obsadené najsilnejšie a do atmosféry týchto dní vnášajú výraznú aktivitu, temperament plný nadšenia a optimizmu.

Užime si túto dynamiku, kým trvá, pretože už od 1.decembra 2018 sa retrográdny Merkúr vráti späť do vodného znamenia Škorpióna, v ktorom sa s oneskorením jedného dňa bude pohybovať aj Venuša.

Terajšiu spontánnosť od decembra vystrieda nárast senzitivity. Verím, že si všetci veľmi dobre pamätáme, aké situácie, nálady a pocity nám priniesli nedávne dni, keď nás silne obsadené vodné znamenia Škorpióna a Rýb ťahali kamsi do hlbín nášho vnútra 😉


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


V každom prípade teraz je to ešte stále fajn. Streda s Lunou v Levovi prináša len veľmi mierne pôsobiace vibrácie planetárnych konštelácií. Z nich za zmienku stojí možno len kreatívne spojenie medzi Lunou a Venušou v čase okolo poludnia. Tento čas by bolo najlepšie využiť na nájdenie spôsobu, ako opäť vniesť súlad do našich partnerských vzťahov, v ktorých to teraz môže trochu škrípať.

Je tu ešte jedna relatívne silnejšia konštelácia medzi Jupiterom a Plutom, ktorá sa však uzatvorí až vo štvrtok nadránom. Tá na nás nalieha, aby sme nepodceňovali to, čo číha v tieňoch nášho podvedomia. Avšak v tejto súvislosti si pripomeňme, že lepšie než šomrať či nadávať na tmu, je zažať aspoň sviečku.

Streda je celkom dobrým dňom, a ako vždy, aj teraz je len na nás samotných, ako sa na ňu nastavíme 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd
www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062
– – – – –
Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Categories: Astro Aktuality

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice