Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
28. október 2018

Posledný deň aktuálneho týždňa sa z astrologického hľadiska javí mimoriadne pokojne. V pozadí nedeľných situácií doznieva harmonické spojenie energie Slnka a Saturna, ktoré praje sústredeniu, trpezlivosti, ako aj plánovaniu dlhodobých strategických cieľov.

Luna počas celého dňa uzatvorí len jedinú klasickú konšteláciu s Marsom vo Vodnárovi. Tá je však na programe ešte pred východom Slnka. Sedem minút po pol šiestej ráno sa Luna v znamení Blížencov dostane mimo kurzu, do jalového behu, až kým necelú pol hodinu po polnoci z nedele na pondelok vpláva do svojho domovského znamenia Raka.

Všetky uvedené skutočnosti naznačujú, že nedeľa praje ukončeniu a uzatvoreniu tých záležitostí, ku ktorým sa už nebudeme chcieť viac vrátiť.

Pre rozbeh nových projektov by bolo najrozumnejšie počkať do pondelka, keď sa Luna bude pohybovať v Rakovi, z ktorého bude postupne uzatvárať celý rad zaujímavých konštelácií.

Nedeľu by bolo asi najvhodnejšie využiť na oddych. Ale nech sa už budeme venovať čomukoľvek, prajem nám všetkým, nech tento pokojný čas prinesie každému z nás pohodu a spokojnosť.

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!