Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
28. september 2018

Máme tu záver pracovného týždňa s Lunou v realistickom zemskom znamení Býka. Štvrtkové krkolomné okamihy sú už za nami a k slovu sa hlásia výrazne pokojnejšie energie, keď sa Luna dostane do harmonického postavenia najprv s Plutom v Kozorožcovi a neskôr večer aj s Neptúnom v znamení Rýb.

Piatok sa nesie na vlnách pohody aj za doznievajúcej podpory trigónu vytvoreného medzi Slnkom vo Váhach a Marsom v znamení Vodnára. Sú to konštelácie, v ktorých sú energie zosúladené mimoriadne príjemným spôsobom, že nás to takmer zvádza k tomu, aby sme všetko nechali len tak voľne plynúť, bez nášho zasahovania do vývoja situácií.

Iste, je pochopiteľné, že harmonické prúdenie energií medzi planétami v znameniach rovnakého alebo príbuzného živlu i polarity zvádza k stagnácii, ale práve takúto kvalitu času by bolo vhodné využiť na začiatok nových projektov, rozbeh nových kampaní a uvedenie do života nových vecí.

Veď všetko to, čo má svoj začiatok v čase, keď energie v planetárnych konšteláciách prúdia harmonicky, si ponecháva aj podobne súladný charakter počas celej doby svojho trvania. Bolo by teda skutočne vhodné, využiť túto príležitosť a uviesť do života také záležitosti, v ktorých očakávame pokojný priebeh.

To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však (aj) svoj individuálny rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu poukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich potenciál vo svoj prospech 😉

Ako z astrologických konštelácií vyťažiť
pre seba len to najlepšie?
Kliknite sem a objednajte sa na konzultáciu.


Zdieľajte článok so svojimi priateľmi 😉

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!