Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
29. január 2019

Utorok je z astrologického hľadiska zaujímavo rozporuplný, keď Luna mimo kurzu dobieha až do pol štvrtej popoludní po prázdnej ceste, poslednými stupňami znamenia Škorpióna. Jalový beh Luny, keď pred tým, než vstúpi do nasledujúceho znamenia, a neuzavrie so žiadnou z ostatných planét ani jedinú klasickú konšteláciu, zvyčajne prospieva ukončeniu a uzavretiu tých záležitostí, ku ktorým sa už nebudeme chcieť znovu vrátiť.

Je všeobecne známe, že spustenie nových projektov, či rozbiehanie kampaní v čase, keď je Luna v jalovom behu, neprináša očakávané výsledky, a všetko vynaložené úsilie tak stráca na svojej efektivite.

Po pol štvrtej sa Luna presunie do znamenia Strelca, ale svoju prvú konšteláciu, keď sa dostane do sextilu so Slnkom vo Vodnárovi, uzatvorí až na ďalší deň, počas stredy krátko po jedenástej hodine predpoludním. Skôr, než tento okamih nastane, sa v stredu nadránom pred štvrtou hodinou spoja vibrácie Merkúra s energiou Slnka.

A práve spojenie Slnka a Merkúra je tým zaujímavým okamihom prinášajúcim impulz pre uvedomenie si vzájomných súvislostí vo všetkých záležitostiach, s riešením ktorých sme doteraz otáľali. To riešenie tu bolo už predtým, len nám sa akosi nechcelo urobiť potrebné rozhodnutia a začať sa venovať tomu, čomu bolo treba.

Spôsob riešenia s Merkúrom vo Vodnárovi je však kategorický: buď áno, alebo nie, žiadna diplomacia, žiadne „možno“, žiadne „pokúsim sa“. Jednoznačné, rýchle, a bez akýchkoľvek emócií, v zmysle „Buď chceš, alebo nechceš. Všetko ostatné sú len kecy!“

A v čom teda spočíva tá utorková rozporuplnosť? Nuž tak si to vyskúšajte sami. Možno už teraz sme v stave, keď nám to v hlave „šrotí“ neporovnateľným spôsobom oproti predchádzajúcim dňom. Ale skôr, než niečo počas utorka začnete, spomeňte si na to, čo je známe o jalovom behu Luny po prázdnej ceste. Do pol štvrtej radšej ukončite a uzavrite všetko, čo treba.

Po pol štvrtej popoludní je tu už nová energia s Lunou v optimistickom Strelcovi a výrazne vyššia pravdepodobnosť úspechu v tom, čo po tomto čase začnete. A ak vám to naozaj nedá pokoj, skúste sa zamyslieť nad tým, prečo sa hovorí, že kto rýchlo dáva, ten dvakrát dáva 😉


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Prajem nám všetkým príjemný utorok, plný účinných rozhodnutí, urobených v správnom čase!

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality