Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
29. október 2018

Nový týždeň začína perfektne pozitívnou konšteláciou, v ktorej Merkúr spojí svoje vibrácie s veľkorysým optimistickým Jupiterom v znamení Škorpióna. Skvelé na tejto konštelácii je to, že sa týmto spôsobom prelínajú energie vládcov dvoch protiľahlých znamení – Blížencov a Strelca.

Ak sa chystáte k podpisu dôležitých zmlúv, uzavretiu významných dohôd, začiatku štúdia, prezentácii svojich poznatkov, je to výnimočne vhodný deň. Rovnako pozitívne energie budú sprevádzať tých, ktorí teraz začnú cestovať, alebo si rezervujú ubytovanie.

Samozrejmosťou by však malo byť presné načasovanie takých to aktivít, napríklad tak, aby os Ascendent / Descendent prebiehala znameniami Blížencov a Strelca, prípadne podľa tradičnej astrológie by to mohla byť aj dvojica znamenia Panny, pod vládou Merkúra, a Rýb, v ktorých je Jupiter spoluvládcom.

Deň praje najmä dobrej komunikácii, obchodu a cestovaniu, pričom vo všeobecnosti je pondelková atmosféra naplnená optimizmom.

Navyše ešte aj Luna v znamení Raka bude počas predpoludnia v harmonickom postavení so Slnkom v Škorpiónovi. Je to ďalšia pozitívna konštelácia, ktorá naznačuje súlad medzi vôľou, vedomím a podvedomím. V konečnom dôsledku môže jej vibrácie môžu odzrkadliť významným spôsobom pri snahe o zosúladenie partnerských vzťahov.

Pondelok je z astrologického hľadiska skvelým dňom. Využime teda harmonické energie konštruktívne, tým najlepším spôsobom 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality