Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
3. december 2018

O pol druhej v noci z nedele na pondelok sa medzi Slnkom v Strelcovi a Marsom v znamení Rýb uzatvára kvadratúra, o ktorej sme si v horoskope na nedeľu povedali všetko podstatné. Azda by bolo vhodné ešte povedať, že uzatvorením tejto konštelácie sa jej energia bude ešte stále premietať do situácií v našom živote počas pondelka a čiastočne možno aj v utorok.

Týka sa to však len tých, ktorí majú Slnko alebo niektorú z osobných planét na 11° v pohyblivých znameniach Strelca, Blížencov, Rýb alebo Panny.

Zvládnuť energie prvého dňa nového kalendárneho týždňa môže byť pre nás určitou výzvou. Nie však kvôli tomu, že by planetárne konštelácie naznačovali niečo nezvyčajné. Pondelok sa nesie svojím vlastným tempom s Lunou v diplomatických Váhach, ktorá však svoju prvú konšteláciu uzatvorí až večer o štvrť na osem, keď sa dostane do opozície s Uránom.

Dá sa predpokladať, že napriek všetkej snahe o zachovanie zdania relatívnej pohody, môže v našom vnútri narastať nepokoj, nervozita a túžba podniknúť niečo nečakané. Ak sa k tomu pridá doznievajúca energia kvadratúry Slnka s Marsom, mohlo by to mať celkom zaujímavý priebeh. Jedná sa však len o naše nálady a tie sa takmer vždy zmenia rovnako rýchlo, ako sa nečakane objavili.

Pondelok by mal od rána prebiehať pokojne, a ani popoludní by to nemalo byť iné. No a trochu tej večernej nepohody so striedaním nálad sa určite dá zvládnuť prijateľným spôsobom. Netreba si nad tým vôbec lámať hlavu. V utorok už aj tak bude všetko vyzerať inak a dá sa povedať, že to bude celkom určite lepšie 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality