Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
3. február 2019

Nádej na svetlú a jasnú budúcnosť môže opäť prinavrátiť úsmev na našu tvár. Avšak zatiaľ sa nám ešte stále nedarí zbaviť sa temnejších pocitov z minulých dní.

Luna sa po druhej hodine popoludní presunie z Kozorožca do inovatívneho Vodnára, čím posilní našu orientáciu na budúcnosť.

Neskoro večer pred jedenástou hodinou Merkúr uzatvorí príjemný sextil s Jupiterom. Toto je skvelá konštelácia, vďaka ktorej dokážeme myslieť vo veľkom a vo svojich úvahách dať prednosť pozitívnym myšlienkam.

A napokon pol hodiny pred polnocou Venuša vkĺzne do pragmatického znamenia Kozorožca, ktorý zmierni nepokojné vlny prílišného optimizmu a pripomenie nám, že vo všetkom je potrebné dodržiavať pravú mieru.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Nedeľa je dňom ukončení, avšak na nové začiatky si ešte bude potrebné pár hodín počkať. Tie zatiaľ stoja za dverami, a otvoria ich až v pondelok spolu s lunárnym Novom v znamení Vodnára 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!