Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
3. január 2019

Štvrtok prináša postupný nárast optimizmu, keď sa vibrácie náladovej Luny spoja počas predpoludnia s pozitívnym prístupom Jupitera v Strelcovi. Ich spoločná energia sa odzrkadlí v našom pohľade na veci najsilnejšie medzi deviatou a desiatou hodinou.

Je to celkom určite skvelá konštelácia, ktorá nás nabáda smelo sa pustiť do nových projektov. Ak ste ešte počas stredy – keď sa Slnko dostalo do spojenia so Saturnom – zvolili rezervovane opatrný prístup a boli plní pochybností, štvrtok bude na vás pôsobiť výrazne povzbudzujúco.

Okolo jednej hodiny po poludní sa však už Luna dostane do kvadratúry s Neptúnom zo znamenia Rýb, náš optimizmus by sa mohol zmeniť z toho triezveho na „slepý“. Takže ak budete niekomu dávať nejaké sľuby, nenechajte sa ovládnuť tendenciou k prílišným úletom do sveta mimo reality, rýchlo by sa vám to mohlo vypomstiť.

Ďalšou pozitívnou konšteláciou je harmonické prepojenie Merkúra s Uránom. Táto konštelácia sa síce uzatvorí až v piatok ráno, ale už počas štvrtka sa jej vibrácie môžu odzrkadliť v situáciách, keď je potrebné nájsť originálne technické riešenie. Merkúr v trigóne s Uránom prináša brilantné nápady a – praje okrem iného – aj nákupom komunikačnej a výpočtovej techniky.

Štvrtok by mal byť teda celkom fajn, ak sa o to my sami vhodným spôsobom pričiníme. Želám nám všetkým príjemný deň 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality