Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
3. marec 2019

Od  sobotného večera po ôsmej hodine sa už Luna pohybuje spolu s Venušou vo Vodnárovi. Spojenie ich vibrácií necelú hodinu pred polnocou zo soboty na nedeľu je prísľubom priateľskej nálady a možnosti príjemných okamihov v spoločnosti priateľov.

Počas nedele Luna pokračuje vo svojej pokojnej púti znamením Vodnára, ale svoju prvú konšteláciu uzatvorí až večer krátko pred ôsmou hodinou.

O Lune vo Vodnárovi zvyčajne hovorím, že je emocionálne málo angažovaná, niekedy priam až dištancovaná. Teda niečo v zmysle, že „ak nejde o život, tak nejde o nič“ a „čo sa stalo, stalo sa, nechajme to plávať a poďme ďalej“. Lenže v nedeľu večer sa Luna ocitne v kvadratúre s Marsom a vtedy stačí aj malý podnet, aby to s naoko chladne ľahostajnou Lunou vo Vodnárovi predsa len zamávalo 😉


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Takže nedeľa bude počas dňa taká, akú si ju urobíme. A večer pred ôsmou bude najrozumnejšie vyhnúť sa kontroverzným témam.

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality