Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
3. november 2018

V sobotu pokračujú aj naďalej podobné energie, ktoré so sebou priniesla stredajšia zmena kvality času. Sú tu však planetárne konštelácie, akou je prepojenie Venuše vo Váhach s Neptúnom v znamení Rýb, ktoré poukazujú na potrebu nájsť to, čo je v našich partnerských vzťahoch pravé, skutočné, a odlíšiť to od ilúzií. Tie ilúzie nám môžu zľahka zastierať zrak a zvádzať nás, aby sme uverili tomu, čo je od reality celkom dosť vzdialené.

Súčasne by bolo namieste uvedomiť si, že v mnohých rozhovoroch môžu byť počas soboty slová častejšie používané ako zbraň v boji o moc. Tento boj však ostáva skrytý, a tak je teraz ťažšie odhaliť na pravé dôvody tém, vyvolávajúcich viac otázok, než odpovedí. Celkom jednoducho by sa to dalo pomenovať ako informačné hry, pretože práve v nich je možné nájsť odzrkadlenie disharmonického spojenia medzi Merkúrom v Strelcovi a manipulatívnym Plutom v znamení Kozorožca.

Celkom výraznú pomoc prináša Luna v presne a kriticky uvažujúcom znamení Panny, schopnom oddeliť zrno od pliev, či skôr rozoznať čo je pravé a čo sa len tak javí, a súčasne rozpoznať skutočné pozadie a dôvody, ktoré vedú našich partnerov k iniciovaniu svojim spôsobom zvláštnych diskusií.

Všetky sobotňajšie konštelácie majú len mierne energie, je však dobré o nich vedieť, ak sa dostanete do situácií, v ktorých sa treba správne orientovať. Želám nám všetkým príjemný začiatok víkendu 😉

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

Váš astrológ Ľubo Drozd
www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062
– – – – –
Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou 
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉

Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! 

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality