Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Astrologický horoskop:
30. január 2019

Máme tu stred pracovného týždňa s významnejšou konšteláciou, keď sa Merkúr na ekliptike dostane do rovnakej pozície, ako Slnko vo Vodnárovi. O tom, čo so sebou prináša spojenie vibrácií Merkúra s energiou Slnka som hovoril v horoskope na utorok.

Počas stredajšieho predpoludnia krátko po jedenástej hodine uzavrie Luna zo znamenia Strelca najprv sextil so Slnkom a s odstupom necelej pol hodiny aj s Merkúrom. Naše myslenie by malo nadobúdať na ostrosti, ale samotné myšlienky a plány pre úspech nestačia, na to sú potrebné efektívne činy. Nadišiel čas, keď je potrebné prejsť od úvah, myšlienok a slov k skutkom.

Relatívne dobrý čas pre rozbeh nových aktivít by mohol byť práve počas predpoludnia, kým Luna uzavrie harmonické väzby so Slnkom a s Merkúrom. Povedal som „relatívne“, pretože už v priebehu ďalších dvoch dní sa Mars v Baranovi dostane do napätej pozície s Plutom, čo vždy naznačuje komplikácie, použitie manipulatívnych techník, silových donucovacích prostriedkov, a neraz aj naozaj veľmi krutých úderov pod pás. O tejto konštelácii si však viac povieme v horoskope na piatok.


Požiadajte o svoj osobný astrologický výklad od Ľuba Drozda


Stredajší večer by mohol byť celkom fajn. Po nájdení vhodných postupov, ako pokračovať v uskutočňovaní našich zámerov s logikou Merkúra vo Vodnárovi môžeme vidieť v novom svetle, čo môže viesť k dômyselným riešeniam. Avšak Luna sa po ôsmej hodine večer dostane do napätej pozície s Neptúnom v znamení Rýb. Neptún vnáša do našich úvah náchylnosť k ilúziám a láka prekročiť hranice nášho poznania. Takže večer by sme mali dať prednosť napríklad sledovaniu nejakého divadelného predstavenia, alebo ešte radšej filmu či knihe zo žánru fantasy 😉

Či už sa bude náš deň vyvíjať v náš prospech a bude sa nám dariť, alebo možno trochu menej, želám nám všetkým, nech je streda pre každého plná skvelých okamihov!

Váš astrológ Ľubo Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 😉

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 😉
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality

Zdieľajte so svojimi priateľmi!