Poslednú aktualizáciu dňa 29/03/2019 vykonal astrovia

Astrologický horoskop:
30. marec 2019

Čas sobotného rána by bolo lepšie si predĺžiť, ostať trochu dlhšie v posteli, vychutnať si možnosť len tak byť a nechať čas, nech si plynie, ako chce.  Luna sa ráno o šiestej dostane do napätej pozície s Uránom, a to je čas, kedy je lepšie počkať, než sa púšťať do nejakých činností.

Luna s Uránom prináša zmeny nálad, ktoré sa potom premietajú do zmien v našich rozhodnutiach a následne aj do našich činov. Tie sú potom impulzívne, unáhlené a málo premyslené. Ostať ráno dlhšie v posteli sa v takom prípade určite oplatí.

Náladovosť prejde. Prúd myšlienok sa upokojí. A my opäť budeme vo svojej koži. Jarné predpoludnie s Lunou vo Vodnárovi už bude plynúť bez akýchkoľvek ďalších komplikovaných situácií. To platí, samozrejme za predpokladu, že sa my sami o to nejakým spôsobom nepričiníme 😉

Popoludní sa bude Luna postupne blížiť do harmonického postavenia voči Slnku v Baranovi. Slnko reprezentuje našu vôľu, Luna sa vzťahuje k náladám a citom. Slnko v Baranovi je podnikavé, akčné a dáva činorodosť, Luna vo Vodnárovi sa zvyčajne tvári nezaujato, chvíľami takmer ľahostajne, akoby sa jej nič netýkalo. Obidva tieto astrologické prvky sú v aktívnych mužských znameniach.


Kliknite sem a prijmite ponuku na výklad Vášho osobného horoskopu od astrológa Mgr. Ľubomíra Drozda


Takže ak chceme využiť sobotu zmysluplným spôsobom, môžeme sa pustiť hoci aj do jarného upratovania, či venovať sa práci v záhrade. Každý si to svoje celkom určite nájde. Síl budeme mať dosť, náladu nám urobí slnečný deň a keď budeme na konci dňa vidieť výsledky, určite si povieme, že to stálo za to.

Želám nám všetkým krásny posledný marcový víkend 🙂

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

– – – – –

P.s.: To všetko sú však len súčasné, všeobecne pôsobiace energie. Každý z nás má však svoj vlastný rytmus, ktorý je naznačený aktuálnym postavením planét vo väzbách k prvkom v našom osobnom horoskope. Tie môžu ukazovať na situácie úplne odlišného charakteru, než ako popisujem energie konštelácií v denných horoskopoch. Je dobré, vedieť o ich možnostiach a využiť ich vo svoj prospech 

– – – – –

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“ 
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Categories: Astro Aktuality

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice